Skip to content


İnstagram bio’da 5 adet bağlantı desteği

Mobil uygulamada profilinizi düzenleyerek bağlantılar ekleyebilir, onlara başlıklar verebilir ve görünümlerini.. İnstagram, bio'da 5 adet bağlantı desteği..
Less than 1 minute Minutes

Meta CEO’su Mark Zuckerberg, Salı günü Instagram kanalında Instagram biyografilerinin artık beş (5) adede kadar bağlantı içerebileceğini duyurdu. “Bu muhtemelen en çok talep edilen özelliklerden biridir” diye yazdı. İnstagram bio’da (5) beş adet bağlantı desteği nasıl buldunuz?

Mobil uygulamada profilinizi düzenleyerek bağlantılar ekleyebilir. Onlara başlıklar verebilir ve görünümlerini değiştirebilirsiniz. Ancak, birden fazla bağlantı eklediyseniz, profilinizi ziyaret eden herkesin bağlantı listesini görmek için “İlk bağlantınız ve ikinci” mesajını tıklaması gerekecektir.

Bu, Instagram profilinizde vurgulamanız gereken birden fazla bağlantınız varsa veya zaten Linktree gibi bir “Link bios” hizmeti kullanıyorsanız, insanların bağlantınızı görmek için fazladan bir tıklama yapması gerekeceği anlamına gelir. iProket gibi sistemler ise bunlardan daha fazlasını sunar. Böylece daha gelişmiş bir özellikler için üstelik daha uygun ve güçlü bir yapısı için kullanmaktan vazgeçmeyeceğinizden, yine de böyle bir bağlantıların gelmesi en çok istenilen özelliklerdi.

Web sitesini ayrı bir tarayıcı penceresinde açmaz.

Bağlantı, İnstagram uygulaması içinde açılır. Safari veya Chrome gibi yerleşik bir tarayıcıya geçmek için sayfanın üst kısmındaki üç noktalı menüye dokunun ve “sistem tarayıcısında aç”ı seçin.

Gönderisi hakkında pek bir şey paylaşılmadı, bunun dışında birden fazla biyo-bağlantı desteği “muhtemelen en çok talep edilen özelliklerden biri”.

İnstagram bio’da (5) beş adet bağlantı desteği nasıl buldunuz?

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Mayıs 20, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler