Skip to content


Apple Music En İyi 100 Albüm 2024 Yılında Çıkan Efsanevi Kayıtlar

Apple Music, En İyi 100 Albümünü bir geri sayım ile sunuyor. Her gün 10 yeni albüm paylaşılıyor. Listede Tyler, The Creator, Robyn, Lorde gibi sanatçılar yer alıyor.
Less than 1 minute

Apple Music, müziği şekillendiren, ilham veren ve temelden değiştiren albümler arasında gezinirken keşfedin, paylaşın ve takip edin. Bugün başlayan bir geri sayım kutlamasıyla En İyi 100 Albümünü hayata geçiriyoruz.

Önümüzdeki 10 gün boyunca her gün 10 albümü sizlerle paylaşacağız. Ayrıca yepyeni bir En İyi 100 mikro sitesi, yeni ve özel içerik, özel Apple Music Radyo bölümleri ve daha fazlası da sizi bekliyor. Geri sayımın son gününde ise Apple Music, tüm zamanların en iyi 10 albümünü radyo özel yayınında açıklayacak. Bu heyecan dolu etkinliği kaçırmayın!”

Ayrıca, bugün açıklanan ilk 10 albüm, Apple Music’in 100 Best ile benzersiz yaklaşımına bir bakış sunuyor. Bu listede 10 plaktan yedisi 21. yüzyıldan, ikisi 90’lardan ve yalnızca biri 70’lerden geliyor.

Çeşitli türlerden temsil edilen bu albümler, çağdaş sanatçıları ön plana çıkarıyor ve müzikleriyle bu yüzyılın tanımlanmasına yardımcı oluyor. Tyler, The Creator, Robyn, Lorde, Travis Scott, Solange, Cenaze ve George Michael gibi sanatçılar da bu listede yer alıyor.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Mayıs 24, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler