Skip to content

Biz kimiz

 

Daha iyi deneyim için mertsahindemircioglu.com

Bir çok projeler var olduğundan yenilenerek mertsahindemircioglu.com bağlanacaktır.  Yenlikler ile tamamen kullanıcı deneyimini artırmak, kişilere özgür topluluk yararına, farklı bir bakış açısı ile şekillenecek bir mertsahindemircioglu.com başlatılmıştır.

8laayt

Müşterilerimize ve tedarikçilerimize kusursuz bir online platform deneyimi yaşatmak için kuruldu. Tamamen farklı bir yol izlenerek yenilenmektedir. Ciddi anlamda farklı fol izlemek için çok çaba harcanmaktadır. 

Bir çok kişinin deneyimini sınayarak, test süreçlerinler, önerilerinden analiz ederek bunlardan faydalanılarak yeniden tasarlandı. Sürekli güncellenmektedir. Sizlerin önerilerini, fikirlerini ciddi derece önemsiyoruz. Bize her konuda görüşünüzü bildirebilirsiniz. Sizlerin önerilerini dinleyerek her kesimin kullanıcı deneyimini göz atarak oluşturulmuş bir 8laayt projesidir. Kendiniz yönetebildiğiniz ama gerçekten de tüm fonksiyonları yönetebildiğiniz bir 8laayt projesidir.

Sadece bunlarla sınırlı değildir. Kendinize ait mağaza açmakla kalmıyor, çalışanlarınızın olabildiği bunları sisteme ekleyerek sizin yerinize mağazanıza ürünlerini eklemenizi sağlayabildiğiniz, üstelik yeni muhteşem özellikler ile mağaza müdürü ekleyebildiğiniz, tüm sosyal hesaplarınızda bu ürünlerinizi otomatik sizin kontrolünüzle paylaşabildiğiniz dev büyük bir 8laayt. 

  • Sizide bekleriz kayıt olun bu fırsatlardan hemen yararlanın. Güncellendi.