Skip to content


Haziran’da Gerçekleşecek Apple WWDC Yenilikler ve Teknolojiler

Konferans, 10 Haziran’da Keynote konuşmasıyla başlayacak ve 10-14 Haziran tarihleri arasında sürecek. Etkinlik boyunca, geliştiriciler Apple mühendisleri, tasarımcıları ve diğer uzmanlardan rehberlik alabilecekler.
Less than 1 minute Minutes

Apple, bugün yıllık Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nın (WWDC) programını duyurdu. Bu etkinlik, geliştiricilere iOS, iPadOS, macOS, tvOS, VisionOS ve watchOS’taki en yeni teknolojiler, araçlar ve çerçeveler hakkında bilgi sağlamak için tasarlanmış bir haftalık ücretsiz çevrimiçi konferanstır.

Konferans, 10 Haziran’da Keynote konuşmasıyla başlayacak ve 10-14 Haziran tarihleri arasında sürecek. Etkinlik boyunca, geliştiriciler Apple mühendisleri, tasarımcıları ve diğer uzmanlardan rehberlik alabilecekler. Bu, onların daha yenilikçi ve platformları farklılaştıran uygulamalar ve oyunlar oluşturmasına yardımcı olacak.

WWDC, 100’den fazla teknik oturum, derinlemesine danışmalar ve canlı forumlar sunacak. Bu, geliştiricilere Apple ürünlerindeki yenilikleri keşfetme ve deneyimleme fırsatı sunacak. WWDC, teknoloji ve yenilik dolu inanılmaz bir hafta vaat ediyor.

Bu etkinlik, küresel Apple geliştirici topluluğunu bir araya getirerek, onların bilgi ve becerilerini genişletmelerine yardımcı olmayı hedefliyor. Bu, Apple’ın teknoloji topluluğuna olan bağlılığının bir göstergesidir. Bu yüzden, WWDC’ye katılmak her geliştirici için büyük bir fırsattır.

Ana sayfa » Haziran’da Gerçekleşecek Apple WWDC Yenilikler ve Teknolojiler

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Haziran 7, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler