Skip to content


YouTube, NFL Sunday biletleri için ön satış başlattı

Salı günü, akış hizmeti paketin fiyatını açıkladı..  Pazar Biletleri, YouTube TV aboneleri için bir eklenti olarak mevcuttur ve akış hizmetine abone.. YouTube NFL Sunday biletleri
Less than 1 minute Minutes

NFL Sunday Ticket’in yeni bir evi var ve orası YouTube TV.

  YouTube TV  yayın hizmetinin sahibi  Google, Aralık ayında Amazon ve ESPN’yi geride bırakarak NFL paketinin haklarını kazandı. WSJ’ye göre bu, Google’ın paket için yılda 2 milyar dolar ödediği 7 yıllık bir sözleşme.

Salı günü, akış hizmeti paketin fiyatını açıkladı. YouTube NFL Sunday biletleri.

 Pazar Biletleri, YouTube TV aboneleri için bir eklenti olarak mevcuttur ve akış hizmetine abone olursanız daha ucuzdur (temel bir plan için ayda 72,99 ABD doları).

Aboneler,  sezon için NFL Sunday Pass’i 249 $ ön satış fiyatıyla ve 349 $ için 100 $ indirimle ekleyebilirler.

NFL Pazar Bileti, DirecTV aracılığıyla yaklaşık 300 ABD dolarına mal oldu, ancak bazı aboneler ücretsiz olarak aldı. Aboneler TV’lerinde, akıllı telefonlarında ve tabletlerinde YouTube TV ve NFL Sunday Ticket’i çevrimiçi olarak izleyebilir. YouTube NFL Sunday biletleri için.

YouTube TV  yayın hizmetinin sahibi  Google, Aralık ayında Amazon ve ESPN'yi geride bırakarak NFL paketinin haklarını kazandı. WSJ'ye göre bu, Google'ın paket için yılda 2 milyar dolar ödediği 7 yıllık bir sözleşme

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Nisan 8, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler