Skip to content


Profesyonelce Tasarlanmış

8laayt nedir? Diye sorduysanız eğer daha bizi duymadınız demektir. Aslında alışılmış olan kullanımın dışına çıkmadan farklı bir yapı, farklı bir bakış açısıyla sadece sizin isteğinize ve önerilerinize göre tasarlanan muhteşem hazırlanmış online mağaza platformu diyebiliriz. Sizde bizlere ulaşarak öneride bulunabilir şöyle olsaydı dediğiniz fikir ve önerilerinizle yüzlerce kişinin arasında yerinizi alabilirsiniz. Bu mu yani; tabii […]
Less than 1 minute Minutes

8laayt nedir? Diye sorduysanız eğer daha bizi duymadınız demektir.

  • Aslında alışılmış olan kullanımın dışına çıkmadan farklı bir yapı, farklı bir bakış açısıyla sadece sizin isteğinize ve önerilerinize göre tasarlanan muhteşem hazırlanmış online mağaza platformu diyebiliriz. Sizde bizlere ulaşarak öneride bulunabilir şöyle olsaydı dediğiniz fikir ve önerilerinizle yüzlerce kişinin arasında yerinizi alabilirsiniz.
  • Bu mu yani; tabii ki hayır. Satışa çıkarttığınız ürünlerinizi satmaya başardınız, düzenli olarak güzel gidiyor. Şimdi ise çalışan alabilme fırsatı veriyoruz. Mağazanıza çalışan alarak işinizi büyütün.

Muhteşem özellikler

Bu özellikler her kullanıcıya oturum açmış kişiye veriliyor. Ama çalışma ve kullanım performansınıza bağlı olarak yapay zeka sistem tarafından, başarı durumunuza göre özellikler aktif ediliyor. Böylece siz çok yüksek başarı elde etmiş olduğunuzda satışlarınız başarı yakaladığında, diğer yeni gelenlerden çok avantajlı oluyorsunuz.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Temmuz 12, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler