Skip to content


8laayt İle Yeni Kitlelere Ulaş

Ağırlıklı olarak ürünler yüklemeye başladım. Ayrıca özel olduğunuz ürünleri eklemeye çalıştım. Bu sayede yeni farklı kişilere ulaşmayı hedef...
Less than 1 minute Minutes

8laayt ile tanıtım yaparak tamamen yeni bir kitleye ulaşabileceğimi düşünerek, tamamen buna değdi ve o zamandan beri yeni ürünlerimi yüklüyorum !

  • Ağırlıklı olarak ürünler yüklemeye başladım.
  • Ayrıca özel olduğunuz ürünleri eklemeye çalıştım. Bu sayede yeni farklı kişilere ulaşmayı hedefledim.
  • Renklerin nasıl birbirine karışması veya bir katmanın biraz dışarıda olması gibi; el yapımı sürecin mutlu kazaları! Sanırım en çok çizimi içerdikleri için baskılar benim favorim! Serigrafi ve risograf baskısı için ayrı katmanlar oluşturmak destansı bir çizim şenliğidir.
  • Düzenli olarak yeni ürünler tasarlamak, yüklemek ve test etmenin iyi olduğunu düşünüyorum.
  • Ürünlerinizin güzel fotoğraflarına sahip olmak da gerçekten çok önemli. Eskiden fotoğrafçılık yapmaktan nefret ederdim ama şimdi biraz pratik yaptığım ve bazılarının stil aksesuarlarına gittiği için, sürecin tadını çıkarıyorum ve çok daha kolay buluyorum.

Hayalinizdeki komisyonları düşünürken, yapmak istediğim o kadar çok şey olduğu için zordur, havalı bir marka için eğlenceli desenli ambalajlar tasarlamak bunlardan biridir. Tüm bu süreçte size yardımcı olacak 8laayt size daha iyi kitlere ulaşmanızı sağlayacak. Yeni özellikler ile muhteşem şekilde mağazanızın vitrinlerini yeniden süsleyin.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Mayıs 20, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler