Skip to content


Covid 19 Salgınında Satışlarını Nasıl Artırabilirim

COVID-19'un başlangıcının hayatımızı nasıl yaşadığımızı değiştirdiği bir sır değil. Ürünlerinizi müşterinin ihtiyaçlarına...
Less than 1 minute Minutes

COVID-19’un başlangıcının hayatımızı nasıl yaşadığımızı değiştirdiği bir sır değil. Ürünlerinizi müşterinin ihtiyaçlarına uyarlamanın harika bir örneği 8laayt‘dır.

 • Alternatif olarak, işler normal bir duruma geri dönmeye başladığında, mağazanıza eklediğiniz bazı ürünlere artık müşterileriniz tarafından ihtiyaç duyulmayabileceğini fark edebilirsiniz.
 • Pandemi piyasadaki bir ihtiyacı karşılamaya başladığında, birçok çevrimiçi mağaza el dezenfektanı ve yüz maskeleri gibi tıbbi malzemeler satmaya başladı. Pandemi azalmaya başladığında, bu ürünlerin hala satmaya uygun olup olmadığını ve envanterinizin kalıcı demirbaşları haline gelmeleri gerekip gerekmediğini belirleyin.

Müşterileriniz için daha alakalı olabilecek ürünleri satabilirsiniz?

Ancak, bu ürünleri yalnızca işletmeniz için mantıklıysa envanterinize eklemelisiniz. Çevrimiçi mağazanız kitap satıyorsa, sunduğunuz ürüne el dezenfektanı eklemek mantıklı olmayabilir.

 • Bununla birlikte, yüz maskeleri son derece çok yönlüdür ve hatta moda aksesuarları olarak tanıtılabilir. Bu, yüz maskelerini markanızı korurken müşterinin yeni ihtiyaçlarını karşılamanın iyi bir yolu haline getirir.
 • İşletmenizin fiziksel bir varlığı varsa, henüz yapmadıysanız, işletmenizi çevrimiçine taşımaya başlamanız çok önemlidir. Müşterilerinizin sağlıklarını riske atmadan işletmenizden ihtiyaç duydukları şeyi almalarını kolaylaştıran bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için zaman ayırın 8laayt sizin için uygu olabilir.

Müşterilerinize mağaza içi veya kaldırım kenarı teslim alma hizmeti sunmak için bir çevrimiçi mağaza da kullanabilirsiniz. Bu, müşterilere mağazanızdan daha güvenli bir şekilde satın alma seçeneği sunar, ancak yine de ürünlerini hızlı ve teslimat ücreti olmadan alabilirler.

Müşterilerle İletişim Kurun

Müşterileri işletmenizde nelerin değiştiği (ve aynı kaldığı) hakkında bilgilendirmek için sosyal medya dahil mesajlaşma kanallarınızı kullanın.

 • Bazı ülkelerde vaka sayıları artarken diğerlerinde azaldıkça, COVID-19’un dünyaya meydan okumayı ne zaman durduracağını tahmin etmek zor. Bununla birlikte, şirketinizin salgın sırasında ve sonrasında kayıpları azaltmak ve satışları artırmak için yapabileceği değişiklikler vardır. Bunları araştırıp size en uygun adımları takip etmeniz çok önemli. 8laayt size bu konuda yardımcı olacaktır. Takipte kalarak ürünlerinizi ekleyebilir üstelik geniş olarak düşünürseniz mağazanıza özellikler ekleyerek daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.
covid hastalık sağlık iş işimkanı

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Temmuz 12, 2024)

1 Comment

 1. where to buy cialis cheap
  25 Şubat @ 01:54

  Every weekend i used to go to see this site, because
  i wish for enjoyment, as this this site conations
  truly good funny data too.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler