Skip to content


E —Ticareti İleriye Taşıyan Eğitim

Artırılmış gerçeklik, ile ticaret E-ticaret için tam bir ezber bozan oldu. Bu tür bir teknolojiyle, alışveriş yapanlar alışveriş yaptıkları ürünü gerçekten görebilir ve bu da satın alma kararı vermelerine yardımcı olur. Müşteri ürünü şahsen görmeden daha iyi bir fikir edinebilir. Bu nedenle önümüzdeki yıl bunun nasıl olacağını görmek ilginç olacak. Çok daha fazla işletmenin ürünleri […]
Less than 1 minute Minutes

Artırılmış gerçeklik, ile ticaret

E-ticaret için tam bir ezber bozan oldu. Bu tür bir teknolojiyle, alışveriş yapanlar alışveriş yaptıkları ürünü gerçekten görebilir ve bu da satın alma kararı vermelerine yardımcı olur.

Müşteri ürünü şahsen görmeden daha iyi bir fikir edinebilir. Bu nedenle önümüzdeki yıl bunun nasıl olacağını görmek ilginç olacak. Çok daha fazla işletmenin ürünleri ve işletmeleri için AR’yi kullanmasını bekliyoruz.

Sesli arama giderek artacaktır.

Daha fazla ev akıllı hoparlörleri benimsedikçe, daha fazla tüketici çevrimiçi alışveriş yapmak, yemek sipariş etmek ve hayatlarını düzenlemek için sesli aramayı kullanacak. Sesli aramanın yükselişi, e-ticaret işletmeleri için anahtar kelimeler ve içerik açısından bir fırsat yaratır.

Büyük veri, kişiselleştirilmiş deneyimler yaratmada rol oynar.

Teknoloji devleri genişlemeye ve şirket içinde daha fazla hizmet sunmaya devam ettikçe, kişiselleştirme sonunda nesnelerin internetine de gidecek. Bu nedenle uzmanlar, büyük verinin faydaları ve kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimini nasıl etkilediği konusunda karışık duygulara sahip.

Chatbotlar alışveriş deneyimlerini iyileştirir.

Günümüzün alışverişçisi, bir ürünü yalnızca birkaç tıklamayla bulup satın alabilmek istiyor ve bulamazlarsa hayal kırıklığına uğruyorlar. Burası bir chatbotun devreye girip satışı kaydedebileceği yerler olabilir. Sohbet robotları bugün müşteri desteği için çok popüler . Ancak, insanların çevrimiçi alışveriş yapma şeklini büyük ölçüde değiştireceklerini düşünüyorum. En önemli pazarlama araçlarından biri olacaklar. Perakende alanında, kendi kendine ödeme kioskları muhtemelen norm haline gelecek ve mağaza içi pazarlama artacaktır.

Bu konuda yüzlerce eğitim ele alınabilir. Tüm ayrıntıları gelişen teknolojiyi düşünmeniz gerekir.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Temmuz 12, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler