Skip to content


İnstagram, Profile Zamirler Eklemesine İzin Veriyor

Uygulamanın yeni özelliği, adınızın yanında soluk, gri metinle dört adede kadar zamiri görüntülemenizi sağlar. Şu anda bu seçenek, profil düzenleme sayfası aracılığıyla belirli kişilere ve ülkelerde mevcut, ancak İnstagram bunu daha yaygın bir şekilde sunmayı planladığını söylüyor. İnstagram, özelliğin taciz amacıyla kullanılmasını önlemek için bir takım adımlar atıyor. Örneğin, şu anda yalnızca önerilen zamirler arasından […]
Less than 1 minute Minutes

Uygulamanın yeni özelliği, adınızın yanında soluk, gri metinle dört adede kadar zamiri görüntülemenizi sağlar. Şu anda bu seçenek, profil düzenleme sayfası aracılığıyla belirli kişilere ve ülkelerde mevcut, ancak İnstagram bunu daha yaygın bir şekilde sunmayı planladığını söylüyor.

  • İnstagram, özelliğin taciz amacıyla kullanılmasını önlemek için bir takım adımlar atıyor. Örneğin, şu anda yalnızca önerilen zamirler arasından seçim yapabilir

Sizi takip etmeyen herkesten gizlemek için geçiş yapabilirsiniz. İnstagram, listesini zaman içinde sürekli olarak güncelleyeceğini ve zamirlerini bulamayan kullanıcıları bir istek formu kullanarak öneri göndermeye teşvik ettiğini söyledi .

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Haziran 6, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler