Skip to content


M1 İPad Pro Yeni Nesil Deneyim

Geçen ay Apple , en son Mac’lerde bulunan aynı M1 çipine yeni bir iPad Pro tanıtmıştı ilk karşılaştırma sonuçlarımız, bizlere sorduğunuzdan dolayı açıklıyorum ki M1 iPad Pro’nun önceki nesil iPad Pro’dan % 50 daha hızlı olduğunu görebiliyoruz. M1 iPad Pro’nun geçen sonbaharda piyasaya sürülen M1 Mac ‘lerle neredeyse aynı performansa sahip olduğunu ortaya koyuyor. Örneğin […]
Less than 1 minute Minutes

Geçen ay Apple , en son Mac’lerde bulunan aynı M1 çipine yeni bir iPad Pro tanıtmıştı ilk karşılaştırma sonuçlarımız, bizlere sorduğunuzdan dolayı açıklıyorum ki M1 iPad Pro’nun önceki nesil iPad Pro’dan % 50 daha hızlı olduğunu görebiliyoruz.

M1 iPad Pro’nun geçen sonbaharda piyasaya sürülen M1 Mac ‘lerle neredeyse aynı performansa sahip olduğunu ortaya koyuyor. Örneğin M1 MacBook Air , sırasıyla 1,701 ve 7,378 ortalama tek çekirdekli ve çok çekirdekli puanlara sahip . Etkileyici bir şekilde, bu, M1 iPad Pro’nun, sırasıyla 1.091 ve 6.845 ortalama tek çekirdekli ve çok çekirdekli puanlarına sahip Intel Core i9 işlemciye sahip maksimum 16 inç MacBook Pro’dan daha hızlı olduğu anlamına gelir .

Grafik performansına gelince, M1 iPad Pro’nun şu anda ortalama Metal puanı 20.578’dir; bu, A12Z çipli önceki nesil iPad Pro’dan % 71’e kadar daha hızlı ve kabaca M1 Mac’lerin grafik performansına eşit olduğunu görüyoruz.

mertsahindemircioglu.com

M1 yongasını bu veriler MacBook Air’ dekiler gibi, iPad Pro yongası esasen aynı görünüyor Core i9’a karşı, M1 için ortalama tek çekirdekli ve çok çekirdekli Geekbench 5 puanları 1,701 ve 7,378 elde ediyoruz. Core i9 için 1.091 ve 6.845 M1 – hatırlayın, birinci nesil Apple Silicon – hedefinde amiral gemisi Core i9-11900K bile var .

Bu kısa açıklamamız sizlere fayda sağlamıştır. Çok gelen sorulardan bir tanesi ise 8laayt projesi olan online mağazamı Apple bazı cihazlarında tam olarak kullanamıyorum üzerine idi. Bu soruya da bir sonrakinde anlattık. Takipte kalmayı unutmayın.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Nisan 15, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler