Skip to content


Discord, canlı konuşmacıları bulmayı kolaylaştırıyor

Discord, Stage Discovery adlı bir özelliği kullanıma sunacak. Bunu uygulama içinde, zaten üyesi olduğunuz sunuculardan gelenler de dahil olmak üzere tam o anda yayın yapan Sahne Kanallarından bazılarını vurgulayan yeni bir arayüz olarak göreceksiniz. Stage Discovery arayüzünden çıkmadan dinlemeye başlamak için herhangi birine dokunabilirsiniz. Ancak, tıklamaya karar verirseniz, Discord’un Sahne Kanalları arayüzünde küçük ama önemli […]
Less than 1 minute Minutes

Discord, Stage Discovery adlı bir özelliği kullanıma sunacak. Bunu uygulama içinde, zaten üyesi olduğunuz sunuculardan gelenler de dahil olmak üzere tam o anda yayın yapan Sahne Kanallarından bazılarını vurgulayan yeni bir arayüz olarak göreceksiniz.

  • Stage Discovery arayüzünden çıkmadan dinlemeye başlamak için herhangi birine dokunabilirsiniz. Ancak, tıklamaya karar verirseniz, Discord’un Sahne Kanalları arayüzünde küçük ama önemli bir değişiklik yaptığını göreceksiniz. En üstte, şu anda dinlemekte olduğunuz tartışmayı bir araya getiren topluluğa katılmak için tıklayabileceğiniz veya dokunabileceğiniz yeni bir simge bulacaksınız.
  • Şirketin kıdemli pazarlama müdürü Jesse Wofford, “Sesli etkinlikler harika, ancak Discord topluluklarına açılan bir pencere” diyor. Stage Discovery’de durmadan gezinmenizi istemiyoruz. Bizim için amaç, sesli olaylara yeni bir topluluk bulmanın bir yolu olarak bakmanızdır.
  • Discord, geçen yıl, çoğunlukla oyun odaklı bir uygulama olarak önceki kimliğinden uzaklaşmak için bugün de devam ettiği bir çaba olarak kendini yeniden markalaştırmaya başlamıştı.

Aynı zamanda şirket, kendisini ilk etapta öne çıkaran odak noktasından uzaklaştığı algısının farkındadır, ancak platformunu istediğiniz gibi etkileşim kurmanıza izin verecek şekilde inşa ettiğini hisseder. . Wofford, “Bu her gün düşündüğümüz bir şey” diyor. “Nihayetinde, bu topluluklara dahil oluyorsunuz. Yarın Discord’a bir milyon kişi daha katılsa bile, deneyiminiz yine de sizin olmasını istediğiniz şeydir.”

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Haziran 6, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler