Skip to content


İçerik Pazarı Eğlence Sektöründe

İçerik Bir Ürün Olabilir İçerik her türlü farklı deneyim olabilir Yalnızca diğer pazarlamacıların ne yaptığına odaklandığımızda, içerik kanalları için sahip olduğumuz tüm farklı seçenekleri keşfetmiyoruz. Kendi sektörümüzün dışına ve diğer ürünlere, endüstrilere ve nişlere baktığımızda, daha yaratıcı seçenekler keşfetme eğilimindeyiz. Hayranlar İyi Tekrarlamayı Seviyor Süper hayranlar, o bölümü daha önce kaç kez izledikleri önemli değil, […]
Less than 1 minute Minutes

İçerik Bir Ürün Olabilir

İçerik her türlü farklı deneyim olabilir

Yalnızca diğer pazarlamacıların ne yaptığına odaklandığımızda, içerik kanalları için sahip olduğumuz tüm farklı seçenekleri keşfetmiyoruz. Kendi sektörümüzün dışına ve diğer ürünlere, endüstrilere ve nişlere baktığımızda, daha yaratıcı seçenekler keşfetme eğilimindeyiz.

Hayranlar İyi Tekrarlamayı Seviyor

Süper hayranlar, o bölümü daha önce kaç kez izledikleri önemli değil, her yayınlandığında TV şovunu izleyecek olanlardır. Ve onlara hitap etmek önemlidir. İçeriğinizle, bu, birden fazla kez tüketmek ve tüketmek için öncelikli içerik deneyimleri yaratmak anlamına gelir. Kitlenize yardım edin ve daha sonra içeriğinizi yeniden kullanmalarını veya içeriğinizi referans göstermelerini kolaylaştırın. Bu, her zaman yeşil , kullanıcı dostu ve optimize edilmiş olması anlamına gelir .

Varlıklarını Çeşitlendir

İçeriğinizi çeşitlendirmenin iki faydası vardır

  • İçerik formatı tercihlerine bakılmaksızın, potansiyel bir kitle üyesiyle bulundukları yerde tanışmanın ve onları markanızın dünyasına getirmenin bir yolunu yaratır. Bir yabancıyı markanıza veya içeriğinize ilk seferinde hayranı olmadıkları bir formatta etkileşime girmeye ikna etmek zor olabilir.
  • İnsanlar dünyanıza veya hedef kitlenize girdikten sonra , içeriğinizi çeşitlendirmek, onlarla etkileşim kurmanız için size birden fazla yol sunar.
  • Herkes aynı mesajı birden çok biçimde tüketmez. Ancak doğru ve en bağlı insanlar – müşteri olma olasılığı en yüksek olan insanlar – bunu yapabilir.

İçerik Çok Kanallı Bir Deneyimdir

  • Size ilham vermeyi bekleyen çok daha fazla format ve kanal var.
  • Eğlence dünyasının bize gösterdiği gibi, kanallar arasında geçiş yapabilen ve kullanıcıları birden çok şekilde meşgul edebilen içerik en iyi deneyimi oluşturur.
  • MTV’nin erken dönemlerini ve müzik videolarının ilk dönemini düşünün. İnsanlar evlerinin rahatlığında yaşadıkları müziğe yalnızca ses deneyimi olarak alıştılar. Başka bir uyarıcı biçimi eklemek popüler kültürü sarstı.

İçerik pazarlamacıları yalnızca izlediğinde, öğrendiğinde ve diğer içerik pazarlamacılarından ilham aldığında, tüm pazarlamamız birbirine benzemeye başlar.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Temmuz 12, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler