Skip to content


Herkes NFT Yapabilir Mi?

Teknik olarak evet, herkes bir NFT satabilir. Herkes işe yaratabilir. Bunu Blockchain üzerinde bir NFT’ ye dönüştürebilir (‘darphane’ adı verilen bir süreçte) ve tercih ettiği bir pazarda satışa sunabilir. Dosyaya bir komisyon bile ekleyebilirsiniz ve bu komisyon, yeniden satışlar dahil olmak üzere birileri her parça satın aldığında size ödeme yapar. NFT satın alırken olduğu gibi, […]
Less than 1 minute Minutes

Teknik olarak evet, herkes bir NFT satabilir. Herkes işe yaratabilir.

  • Bunu Blockchain üzerinde bir NFT’ ye dönüştürebilir (‘darphane’ adı verilen bir süreçte) ve tercih ettiği bir pazarda satışa sunabilir. Dosyaya bir komisyon bile ekleyebilirsiniz ve bu komisyon, yeniden satışlar dahil olmak üzere birileri her parça satın aldığında size ödeme yapar. NFT satın alırken olduğu gibi, bir cüzdan ayarlamanız ve kripto para ile dolu olması gerekir. Ve bu peşin para gereksinimi, komplikasyonların yattığı yerdir.
8laayt ile ekibin kur yeni özellikleri sende keşfet ürünlerini sat daha fazla kişiye ulaş
  • NFT’ler burada kalsınlar ya da kalmasınlar, kesinlikle uber-zenginler için yeni bir oyuncak haline geldiler ve eğer bunu başarabilirseniz, yapılacak gerçek para var. NFT’ler dijital sanata yeni bir anlam katıyor ve satışta görülen fiyatlar, onun sanatın geleceğinin ve genel olarak koleksiyon parçalarının gerçek bir parçası olduğunu gösteriyor.

Ayrıca günün saatine bağlı olarak dönüşüm ücretlerini ve fiyat dalgalanmalarını hesaba katmanız gerekir. Tüm bunlar, ücretlerin genellikle NFT’yi satarken aldığınız fiyattan çok daha fazla olabileceği anlamına gelir. Ancak farklı sitelere farklı ücretler eklenir ve bazıları diğerlerinden daha iyidir, bu nedenle araştırmanızı yapmaya değer.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Mayıs 20, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler