Skip to content


NFT Pazar Değeri 2021’de Büyüyor

Yılbaşından bugüne, üç aydan kısa bir süre içinde, büyük NFT projelerinin birleşik piyasa değeri% 1.785 arttığı biliniyor. Sonuç olarak, Rarible ve Opensea gibi büyük NFT pazarları, satışlarının son üç ayda 50 kat ila 100 kat arttığını gördü. Opensea, bir örnek olarak, Ocak 2021’in ilk haftasında kümülatif satışlarda neredeyse 5 milyon dolar gördü. Önümüzdeki ay, piyasaya […]
Less than 1 minute Minutes

Yılbaşından bugüne, üç aydan kısa bir süre içinde, büyük NFT projelerinin birleşik piyasa değeri% 1.785 arttığı biliniyor.

Sonuç olarak, Rarible ve Opensea gibi büyük NFT pazarları, satışlarının son üç ayda 50 kat ila 100 kat arttığını gördü.

Opensea, bir örnek olarak, Ocak 2021’in ilk haftasında kümülatif satışlarda neredeyse 5 milyon dolar gördü.

Önümüzdeki ay, piyasaya sürülecek birkaç yüksek profilli NFT platformu var.

  • Polkadot ekosistemindeki en büyük kuluçka merkezlerinden ve erken aşama yatırımcılarından biri olan Moonrock Capital , Morningstar Ventures ile birlikte animasyonlu bir dijital koleksiyon oyunu ve platformu olan Polkamon’u kuluçkaya yatırdı .

NFT pazar yerleri, ticaret ve endeksler, pazarda en çok yatırım yapılan alanlar olarak kabul edilir.

Bu eğilim devam ederse, iki NFT sektörü muhtemelen ondan en çok faydalanacaktır: NFT pazarları, blok zinciri oyun stüdyoları ve NFT’leri hedefleyen bir katman blok zinciri.

  • Yakın zamanda stratejik bir satışı ve ardından fırlatma rampasında halka açık bir satışı tamamlayan Binance Smart Chain’deki bir NFT platformu olan Blind Boxes , piyasaya sürüldükten sonraki günler içinde 590 milyon dolarlık tamamen seyreltilmiş bir değere ulaştı.

Bu eğilim devam ederse, iki NFT sektörü muhtemelen ondan en çok faydalanacaktır: NFT pazarları, blok zinciri oyun stüdyoları ve NFT’leri hedefleyen bir katman blok zinciri.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Haziran 6, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler