Skip to content


Google Optimize Gün Batımı

Google Optimize Gün Batımı Tüm kullanıcıların geçmiş verilerini 30 Eylül 2023 tarihine kadar Optimize ara yüzünden indirmelerini öneririz.
Less than 1 minute Minutes
Tüm kullanıcıların geçmiş verilerini 30 Eylül 2023 tarihine kadar Optimize arayüzünden indirmelerini öneririz.

Her büyüklükteki işletmenin kullanıcı deneyiminizi test etmesini ve iyileştirmesini kolaylaştırmak için Google Optimize beş yıldan uzun bir süre önce kullanıma sunmuştu.
Her büyüklükteki işletmenin kullanıcı deneyiminizi iyileştirmesine ve Google Analytics A/B testine yatırım yapmasına olanak sağlama taahhüdümüzü sürdürüyoruz. Her büyüklükteki işletmenin kullanıcı deneyiminizi iyileştirmesine ve Google Analytics A/B testine yatırım yapmasına olanak sağlama taahhüdümüzü sürdürüyoruz. Tüm kullanıcıların geçmiş verilerini 30 Eylül 2023 tarihine kadar Optimize ara yüzünden indirmelerini öneririz. Geçmiş verilerinizi kullanımdan kaldırma tarihinden önce indirmek istiyorsanız Optimize Edilmiş Rapor Verilerini Dışa Aktarma bölümüne bakın. Geçmiş ham verilerinize erişmek için Google Analytics Veri API’sını kullanın. Silme işleminden sonra Google Analytics’ten uzman sonuçlarınıza veya geçmiş ham verilerinize erişemeyeceksiniz.

Google Analytics 360 (Universal Analytics) sözleşmesini 2023’ün ilk yarısında yenileyen veya yenileyen herkes Optimize sözleşmesini yenileyebilir 30 Eylül 2023 tarihinde veya öncesinde sona eren 360.
Google Analytics imzacısı, Optimize 360 ​​sözleşmelerini imzalayamaz, ancak 30.09.2023 çıkış tarihine kadar Google Analytics ile entegre olarak Optimize kullanabilir.
Ayrıca, 30.9’da Optimize 360’a ücretsiz erişim sunuyoruz. Google Analytics sözleşmesi imzalamış ancak Google Analytics’e geçerken Google Analytics 360’ı (Universal Analytics) kullanmaya devam etmeyi planlayan herkese..
Optimize 360 ​​​​son kullanma tarihi ile abone olursam ne olur?

Optimize 360 ​​​​​​​​son kullanma tarihi Optimize çıkış tarihinden sonra olan siparişler, ürün çıkış tarihine göre incelenecektir.

https://support.google.com/optimize/answer/12979939

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Nisan 15, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler