Skip to content


Apple, yeni M2 Pro ve M2 Max ile MacBook Pro’yu piyasaya sürdü, oyunun kurallarını değiştiren performans ve bir Mac’teki en uzun pil ömrüne sahip.

MacBook Pro, M2 Pro ve M2 Max, sanattan bilime ve uygulama geliştirmeye kadar çeşitli alanlarda profesyonel iş akışlarını dönüştürüyor..
Less than 1 minute Minutes
M2 Pro ve M2 Max ile rakipsiz enerji verimliliği performansı

M2 Pro ve M2 Max ile rakipsiz enerji verimliliği performansı

MacBook Pro, M2 Pro ve M2 Max, sanattan bilime ve uygulama geliştirmeye kadar çeşitli alanlarda profesyonel iş akışlarını dönüştürüyor. Intel tabanlı Mac modellerinden yükseltme yapmak isteyen kullanıcılar, performans, pil ömrü, bağlantı ve genel üretkenlikte daha da çarpıcı gelişmeler yaşayacaklar. MacBook Pro, kullanıcılar ister prize takılı olsun ister pille çalışıyor olsun, performansını korur.

M2 Pro özellikli MacBook Pro, 10 veya 12 çekirdekli sekiz adede kadar güçlü ve dört çekirdekli işlemci içerir ve M1 Pro’dan yüzde 20’ye kadar daha iyi performans sunar.
19 adede kadar çekirdeğe sahip yeni nesil GPU, yüzde 30’a kadar daha fazla grafik performansı sunar ve Neural Engine yüzde
0 daha hızlıdır ve video analizi ve görüntü işleme gibi makine öğrenimi görevlerini hızlandırır.
Hareket halindeki başlıkları ve animasyonları en hızlı Intel tabanlı MacBook Pro 1’den yüzde 80’e kadar ve önceki nesil 5’ten yüzde 20’ye kadar daha hızlı oluşturun.
Xcode’da derleme, en hızlı Intel tabanlı MacBook Pro 1’den 2,5 kat daha hızlı ve önceki nesil 5’ten yaklaşık yüzde 25 daha hızlı.
Adobe Photoshop’ta görüntü işleme, en hızlı Intel tabanlı MacBook Pro’dan yüzde 80’e kadar1 ve önceki nesle5 göre yüzde 0’a kadar daha hızlıdır.
MacBook Pro artık daha hızlı Wi-Fi 6E 3 kablosuz bağlantı ve 60Hz 8K’ya kadar ekranları ve 20Hz
K’ya kadar ekranları destekleyen gelişmiş HDMI içeriyor.
Bu yeni özellikler, çevre birimlerine hızlı bağlantı için üç Thunderbolt
bağlantı noktası, bir SDXC kart yuvası ve MagSafe 3 şarjı içerir.


MacOS Ventura ile MacBook Pro, daha da iyi performans ve üretkenlik sunar.
Süreklilik Kamerası gibi güçlü yenilikler, Masa Görünümü, Orta Sahne, Stüdyo Işığı ve daha fazlası dahil olmak üzere her Mac’e video konferans yetenekleri getiriyor.
iCloud Paylaşılan Fotoğraf Kitaplığı ile, kullanıcılar artık altı adede kadar aile üyesi arasında ayrı bir fotoğraf kitaplığı oluşturup paylaşabilir ve yeni Freeform uygulaması, kullanıcıların çizim yaparken veya beyin fırtınası yaparken daha üretken olmalarına ve kendilerini ifade etmelerine yardımcı olan esnek bir tuval sağlar. . . ne olursa olsun..
MacBook Pro, %100 geri dönüştürülmüş malzemeler dahil olmak üzere çevresel etkiyi en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır: çerçevede alüminyum, tüm mıknatıslarda nadir toprak elementleri, ana mantık kartında lehimlenmiş kalay ve birkaç kartın kaplama katmanında altın devre. . .
ayrıca çeşitli bileşenlerde yüzde 35 veya daha fazla geri dönüştürülmüş plastik içerir ve Apple’ın yüksek enerji verimliliği standartlarını karşılar.
MacBook Pro’nun pek çok zararlı madde içermemesi ve ambalajlarının yüzde 97’sinin fiber bazlı olması, Apple’ı 2025 yılına kadar ambalajlardan plastiği tamamen çıkarma hedefine yaklaştırıyor.

https://www.apple.com/newsroom/2023/01/apple-unveils-macbook-pro-featuring-m2-pro-and-m2-max

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Nisan 15, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler