Skip to content


Daha İyi Sıralaması Google’ın Reddetme Aracı Nasıl Kullanılır?

Kendinizi kötü geri bağlantılardan nasıl koruyacağınızı bilmiyorsanız , sitenizi epik bir başarısızlık için ayarlıyor olabilirsiniz. Yanlış kullanırsanız, sitenize yarardan çok zarar verebilirsiniz. Aracı kullanırken dikkatli olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. Kulağa oldukça yoğun geliyor ama endişelenmeyin; Google sadece yanlış bağlantıları reddetmediğinizden emin olmak istiyor. Önce kaldırma talebinde bulunmalısınız, bunun hakkında daha sonra konuşacağım. Aracı , sitenize […]
Less than 1 minute Minutes

Kendinizi kötü geri bağlantılardan nasıl koruyacağınızı bilmiyorsanız , sitenizi epik bir başarısızlık için ayarlıyor olabilirsiniz.

  • Yanlış kullanırsanız, sitenize yarardan çok zarar verebilirsiniz. Aracı kullanırken dikkatli olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz.
  • Kulağa oldukça yoğun geliyor ama endişelenmeyin; Google sadece yanlış bağlantıları reddetmediğinizden emin olmak istiyor. Önce kaldırma talebinde bulunmalısınız, bunun hakkında daha sonra konuşacağım.
  • Aracı , sitenize işaret eden çok sayıda düşük kaliteli geri bağlantınız olduğunda ve sorunlara neden olduklarından emin olduğunuzda kullandığınızdan emin olun.
  • İyi haber şu ki, doğru şekilde kullanırsanız, sıralamanızı yükseltebilirsiniz.

Google’ın Reddetme Aracı Nedir ve Ne Zaman Kullanmalısınız?

İyi geri bağlantılar, Etki Alanı Yetkilisi (DA) ve Sayfa Yetkilisi (PA) puanlarınızı yükseltebilir, arama motorlarındaki görünürlüğünüzü artırabilir ve daha iyi sıralamanıza yardımcı olabilir.

Bir bağlantıyı reddettiğinizde, arama motorlarına sitenizi tararken belirli bir bağlantıyı hesaba katmamalarını söylüyorsunuz.

Reddetmeyi düşünebileceğiniz birkaç kötü geri bağlantı kategorisi vardır.

  • Yalnızca bağlantılar için kurulan siteler
  • Açıkça spam siteleri
  • Spam yorumlarda bağlantılar
  • Hedef olmayan ülkenizdeki / ülkelerdeki sitelerden geri bağlantılar (örneğin, hedef kitleniz ABD’de olduğunda bir Alman sitesinden geri bağlantı)
  • Spam içerikli bağlantılar üzerinde kontrolünüz yoksa, Google’ın bunları göz ardı etmesi için reddetme aracını kullanın.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Mayıs 20, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler