Skip to content


Apple Geliştirici Konferansı WWDC 2022

Apple tarafından üretilecek olan yeni nesil M2 işlemcisinden alması da bekleniyor..
Less than 1 minute Minutes
Apple'ın yıllık geliştirici konferansı WWDC, bu yıl 6-10 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Konferans bugün Türkiye saati ile 20.00'de gerçekleşecek.

Apple yıllık geliştirici konferansı WWDC 6-10 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Konferans bugün Türkiye saati ile 20.00’de yapılacak.

Konferans da şirket, iOS, macOS, iPadOS, watchOS ve TVOS dahil olmak üzere yeni işletim sistemlerini duyurdu. Sistemi sürümlerini sergilemesi beklenen en son güncellemelerle ilgili çeşitli içerik ve girişimler paylaştı. Bu yıl tanıtılması beklenen bir diğer işletim sistemi ise Apple’ın karma gerçeklik gözlüğü işletim sistemi olduğu söylenen RealityOS.
Apple ile ilgili doğru tahminleriyle tanınan Bloomberg’den Mark Gurman, WWDC 2022’de tanıtılacak olan iOS 16, watchOS 9 ve iPadOS 16 hakkında yeni bilgiler paylaştı. değişir. Gürman’ın aktardığı bilgilere göre iOS 16 işletim sistemi, özellikle sağlık izleme ve bildirimlerde birçok yeni özelliğe sahip olacak. iOS işletim sisteminin genel tasarımının iOS 7’den beri büyük bir değişiklik yaşamadığını hatırlatalım. Gürman, iOS 16 işletim sisteminin arayüz tasarımının uzun zamandır beklenen büyük değişikliklere uğramayacağını söyledi.

mertsahin-demircioglu-apple-etkinligi-mertsahin-demircioglu-apple-event


WWDC 2022’de tanıtılması beklenen yenilikler

WWDC 2022’de Apple’ın işletim sistemleri olan iOS, macOS, iPadOS, watchOS ve tvOS’in yeni versiyonlarının tanıtılmaları bekleniyor. Ayrıca yeni bir MacBook Air’in de tanıtılacağı tahmin ediliyor. Tanıtılması beklenen MacBook Air 2022 modelinin gücünü Apple tarafından üretilecek olan yeni nesil M2 işlemcisinden alması da bekleniyor. Tanıtılacak bir diğer yenilik ise yukarıda bahsettiğimiz gibi Apple’ın karma gerçeklik gözlüklerinin işletim sistemi olacak RealityOS.

Canlı izleyin

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Haziran 6, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler