Skip to content


Twitch, çoğu ülkede abonelik fiyatlarını düşürüyor

Twitch, nerede yaşadığınıza bakılmaksızın standart bir abonelik için ayda yaklaşık 5 ABD doları tahsil etti, ancak şimdi bunun dünyanın çoğu için adil olmadığını kabul ediyor. Canlı yayın hizmeti, bu yerlerde yaşamanın maliyetlerini daha iyi yansıtmak için “çoğu ülkede” abonelik (hediye abonelikleri dahil) fiyatlarını düşürüyor. Evet, Twitch bunun bazı yayıncılar için daha az eve dönüş geliri […]
Less than 1 minute Minutes

Twitch, nerede yaşadığınıza bakılmaksızın standart bir abonelik için ayda yaklaşık 5 ABD doları tahsil etti, ancak şimdi bunun dünyanın çoğu için adil olmadığını kabul ediyor. Canlı yayın hizmeti, bu yerlerde yaşamanın maliyetlerini daha iyi yansıtmak için “çoğu ülkede” abonelik (hediye abonelikleri dahil) fiyatlarını düşürüyor.

Evet, Twitch bunun bazı yayıncılar için daha az eve dönüş geliri sağlayabileceğinin farkında.

  • Üç takvim ayı boyunca bir kanalın tüm temel (yani tipik) abonelik gelirini karşılama ve insanları yeni fiyat yapısına kolaylaştırmak için bu ödemeleri dokuz ay boyunca kademeli olarak düşürme vaat ediyor. İlgili dönem boyunca ortalamalarından daha iyi performans gösteren yayıncılar daha yüksek değeri elde edecekler, ancak sayılar daha sonra düşerse Twitch’ten destek almaya yine de hak kazanacaklar.
  • Twitch için ucuz olmayacak. Normalde bir Twitch abonelik ücretinin yüzde 50’sini alır, bu nedenle bazı ülkelerde geçiş bitene kadar büyük olasılıkla para kaybedecektir.
  • Twitch, yeni abonelerin hacminin kişi başına düşen geliri telafi edeceğine açık bir şekilde bahse giriyor. Hiçbir şey değilse, Twitch’in Amerika sınırlarının çok ötesinde popüler olduğunun kabul edilmesi.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Haziran 6, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler