Skip to content


Pazarlamanın Önemi Nedir? Twitter Spaces nedir?

Twitter kullanıcılarının herkese açık sesli konuşmaları dinlemelerine ve katılmalarına olanak tanıyan Spaces, beta testine lansmandan kısa bir süre sonra ve benzer şekilde sesli sohbet odası deneyimi sunan Clubhouse uygulamasının 100 milyon dolarlık değerlemesine girdi . Pazarlamacılar Neden Twitter Kullanıyor? Pazarlamacılar Twitter Alanlarına erişim kazandı, bunun Clubhouse’un henüz etkinleştirmediği marka fırsatları sunabileceğini öğreniyoruz. Her iki platform […]
Less than 1 minute Minutes

Twitter kullanıcılarının herkese açık sesli konuşmaları dinlemelerine ve katılmalarına olanak tanıyan Spaces, beta testine lansmandan kısa bir süre sonra ve benzer şekilde sesli sohbet odası deneyimi sunan Clubhouse uygulamasının 100 milyon dolarlık değerlemesine girdi .

Pazarlamacılar Neden Twitter Kullanıyor?

Pazarlamacılar Twitter Alanlarına erişim kazandı, bunun Clubhouse’un henüz etkinleştirmediği marka fırsatları sunabileceğini öğreniyoruz. Her iki platform da hala gelişirken değiştikçe ve geliştikçe her ikisini de radarınızda tutmalısınız, işte Twitter Spaces’ın rekabette sahip olduğu güçlü yönlerden sadece birkaçı

Twitter Spaces, ile öğrenme nasıl sağlayabilirim.

Sadece nasıl gezineceğinizi öğrenmeniz gerekmiyor, aynı zamanda oradaki izleyicilere nasıl ulaşılacağını öğrenmek için en iyi kullanıcılarını, markalarını ve trendlerini de incelemelisiniz.

Twitter’da zaten takipçileri olduğu ve tamamen yeni bir platform yerine yalnızca bir ek özelliği nasıl kullanacaklarını öğrenmeleri gerektiği için Clubhouse üzerinden Spaces’a başvurabilirler.

Twitter Spaces, markalara çekici gelebilir.

Clubhouse’un canlı ses platformu, marka bilgileri yerine özgün kişiler arası sohbet arayan kullanıcıları alırken, Twitter’ın izleyicileri reklamlar, pazarlama videoları ve tanıtım Filoları gibi markalardan içerik görmeye alışkındır .

Spaces, diğer akış platformlarından daha rahat ortam sağlayabilir

Spaces’ın pazarlamacılar ve izleyiciler Spaces’ta konuşurken veya başlatırken bu kadar korkmuş hissetmek zorunda kalmayabilir, bu da markalar ve takipçileri arasında ilgi çekici konuşmalara yol açabilir.

Clubhouse ve diğer ses uygulamaları göre konuşması listesi gösterirken, Twitter, Spaces’ı görsel olarak daha çekici hale getirmek için özellikler ekledi.

Örneğin, Spaces dinleyicileri, konuşmacı yorumlarına tepki vermek için emojiyi kullanabilir.

Sesli Sosyal Medyada Kullanıp Gezinme

Twitter Spaces’ı denemeyi kesinlikle düşünecek olsanız da, Clubhouse’u da takip etmeye devam etmelisiniz. Twitter şu anda rekabet avantajlarına sahip olsa da, Clubhouse hala gelişiyor, kitlesini hızla büyütüyor ve sesli-sosyal alanda yenilik yapmaya devam edebilir.

Son olarak, sesli sosyal medyanın markanız için doğru olduğuna karar verirseniz, hangisinin hedeflerinize en uygun olduğunu belirlemek için her platformun artılarına, eksilerine ve hedef kitlesine bakmak isteyebilirsiniz.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Mayıs 20, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler