Skip to content


İşletmenizi de tanıtan başarılı bir yazı nasıl yazılır?

İşletmemi nasıl daha iyi tanıtırım? Müşterileriniz için yazın Müşterileriniz için, bu yüzden onlar için yazın. İçeriğinizi planlayın Zaman ve fikir eksikliği, birçok küçük işletmenin blog sahibi olmadıkları için en sık alıntılanan nedenlerdir. Bununla birlikte, biraz planlamayla, onu haftalarca hatta aylarca devam ettirmek için yeterli fikre sahip olabilirsiniz. Gönderileriniz, müşterileriniz tarafından en sık sorulan soruların yanıtları […]
Less than 1 minute Minutes

İşletmemi nasıl daha iyi tanıtırım?

Müşterileriniz için yazın

Müşterileriniz için, bu yüzden onlar için yazın.

İçeriğinizi planlayın

Zaman ve fikir eksikliği, birçok küçük işletmenin blog sahibi olmadıkları için en sık alıntılanan nedenlerdir. Bununla birlikte, biraz planlamayla, onu haftalarca hatta aylarca devam ettirmek için yeterli fikre sahip olabilirsiniz.

Gönderileriniz, müşterileriniz tarafından en sık sorulan soruların yanıtları olabilir. Örneğin, bir kuyumcuysanız, bir elmas satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair bir blog yazısı yazabilirsiniz.

Değerli içerik oluşturun

Başarılı bir iş bloğunun anahtarı, okuyucularınıza değerli içerikler vermektir. Sektörünüzde web sitenizin otoritesini bu şekilde kurarsınız. Ek olarak, okuyucularınıza değerli içerik verirseniz, geri dönen ziyaretçi olarak ve paralarını ayırarak sizi ödüllendireceklerdir.

Sıklık

  • Koruyabileceğiniz bir frekansı hedefleyin. İki haftada bir veya haftada bir sorun yok. Anahtar tutarlılıktır. Bir blog başlatmayın ve sonra yarı yolda bırakmayın.

Etkileşim

  • Bloğunuzun herhangi bir yorum almaması, okunmadığı anlamına gelmez. Okuduğunuz makalelerin veya ziyaret ettiğiniz blogların sayısını düşünün. Her zaman yorum bırakır mısın? Çoğu insan yapmaz. Ancak, okuyucu kitlenizi yavaşça geliştirdikçe daha fazla yorum aldığınızı göreceksiniz.

Bir iş bloguna sahip olmanın birçok yararı vardır ve bu ipuçlarıyla, işinizi de tanıtan başarılı bir blog oluşturma yolunda ilerlemelisiniz.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Mayıs 20, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler