Skip to content


Etkileşimi Artıran İçerik Oluşturma

İçerik oluşturucuların en büyük isteklerinden biri, etkileşimi artıran, paylaşımları, beğenileri ve yorumları çeken içerikler oluşturmaktır. Ne yazık ki, çoğu içerik oluşturucu ve içerikleri için bu her zaman gerçekleşmez. Çoğu zaman bunun nedeni, çok fazla içerik olması ve katılımı artırmak için içeriğinizin gerçekten olağanüstü olması gerektiğidir. Bazen diğer nedenlerle, bazı içerik oluşturucuların ilgi çekici bir içeriğin […]
Less than 1 minute Minutes

İçerik oluşturucuların en büyük isteklerinden biri, etkileşimi artıran, paylaşımları, beğenileri ve yorumları çeken içerikler oluşturmaktır.

  • Ne yazık ki, çoğu içerik oluşturucu ve içerikleri için bu her zaman gerçekleşmez.
  • Çoğu zaman bunun nedeni, çok fazla içerik olması ve katılımı artırmak için içeriğinizin gerçekten olağanüstü olması gerektiğidir.

Bazen diğer nedenlerle, bazı içerik oluşturucuların ilgi çekici bir içeriğin ne anlama geldiğini gerçekten anlamamalarıdır. Ve bunu yapanlar, izleyicilerine daha iyi etkileşim sağlayabilecek türde içerik vermeye gerçekten dikkat etmezler.

Ama neden sorarlar? İçerik oluşturucular, diğer içerik türlerine göre olası katılımı artıracak içeriği neden göz ardı etsin?

  • Etkileşimi artıracak içerik oluşturmak gerçek çaba, araştırma ve çalışma gerektirir.

Peki, ilgi çekici içerik tam olarak nedir?

İlgi çekici içerik, mevcut bir tartışmaya yeni bir bakış açısı ekleyen içerik türüdür.

  • Çok ilginç, zekice, komik, üzücü, eğlendirici, tartışmalı ya da beğenmek, beğenmemek, paylaşmak ve hatta yorum yapmak isteyeceğiniz türden içerikler.
  • İlgi çekici içerik, kitleniz için oldukça yeni ve ilginç olan içerik türüdür, çünkü bir şekilde veya diğeriyle gerçekten bağlantı kurabilirler.
  • Aşağıda siz ve işletmeniz için gerçek katılımı sağlayan içerik oluşturmak için uygulayabileceğiniz stratejileri göstereceğim.

Sayfalar: 1 2

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Nisan 15, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler