Skip to content


Çevre için gönüllülük. Halk sağlığına etkisi

Gönüllülük yoluyla çevreye yardım etmenin birçok yolu olduğu için tek bir tanım yoktur. Temel olarak, çevreye doğrudan veya dolaylı..
Less than 1 minute Minutes

Bireyler toplulukla, arkadaşlarıyla ve aileleriyle ilişki kurduğunda veya çevresel gönüllülük projelerine katıldığında her bağış bir yardım eli gibidir. Bu makalede, çevre gönüllülüğünün ne olduğu, nasıl dahil olabileceğiniz ve bu deneyimleri geliştirmek için iProket’in kullanılabileceği birçok yol hakkında konuşacağız.

Çevre gönüllülüğü nedir?
Gönüllülük yoluyla çevreye yardım etmenin birçok yolu olduğu için tek bir tanım yoktur. Temel olarak, çevreye doğrudan veya dolaylı olarak fayda sağlamak için bir gün veya bir ömür boyu zaman ve enerji ayırma eylemidir. Bu, sahaya dahil olmak, başkalarını eğitmek veya politika değişikliğini savunmak anlamına gelebilir.

TAMAM. Şimdi ne olacak?
Hatırlanması gereken ilk şey, farkı anlayabilmenizdir. Sonraki adım, sizin için hangi çevresel konuların önemli olduğunu ve zamanınıza nasıl katkıda bulunmak istediğinizi belirlemektir. Gönüllülük ve Dünya Günü etkinliklerinin en iyi yanı, yıl boyunca yapılabilmeleri ve yapılması gerektiğidir.

Çevremizi korumada bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olacak fikirler ve kaynaklar sağladığımızı ve bu işe dahil olmanız için size ilham verdiğimizi umuyoruz.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Nisan 15, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler