Skip to content


Bütçe olmadan marka bilinirliği nasıl oluşturulur?

Bütçe olmadan marka bilinirliği yaratmanın yolları ve bunu doğru yaparsanız, yalnızca size müşteri kazandırmakla kalmaz...
Less than 1 minute Minutes

Bütçe olmadan marka bilinirliği yaratmanın yolları ve bunu doğru yaparsanız, yalnızca size müşteri kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda insanların daha fazlası için geri gelmesini de sağlar.

Bütçesiz Basın

Basının marka bilinirliği oluşturmak için önemli olduğunu her zaman biliyordum : ürünümüze ışık tutmanın yanı sıra SEO’muza da yardımcı olabilir . Örneğin; Popüler bir sitedeki backlink , arama sonuçlarında bizi daha fazla insanın organik olarak bizim hakkımızda bilgi sahibi olduğu noktaya getirebilir.

  • Sorun şu ki, bu sitelerin, ürününüzü kendi listelerinden birinde görünmesini sağlamak için genellikle binlerce dolar ücret almaları veya bir bütçeyle çalışıyorsanız, karşılayamayacağınız pahalı bağlı kuruluş pazarlama yazılımları kullanmalarıdır. Oraya çıkma şansı çok düşük – ancak zayıf olması imkansız anlamına gelmez.
  • Bir PR ajansı tutacak bütçeniz varsa, yapın. Yapmazsanız, nasıl başlayabileceğiniz aşağıda açıkladım.

E-postalar Gönderin

Markamızın yer almasını sağlamaya çalıştığımız tüm yayınların bir listesini derleyerek işe başlayalım, sonrasında işinizle ilgili gazetelerde yayın yapan kişileri bulup e posta göndermek. Bu size bazılarının geri dönüş yapması kazanç sağlayacaktır. Hepsi geri dönüş yapmasa da yine işe yarayacaktır.

Ürün Yerleştirmeyin Deneyin

Markanızı büyük bir yayına sokmak, marka bilinirliğinin geleneksel yoludur. Ama kutunun dışında düşünmeye ne dersiniz? Örneğin: Teknolojinin moda endüstrisini nasıl etkilediğiyle her zaman ilgilenmişimdir. Bence bundan 10 yıl sonra teknoloji, giyinme şeklimizde büyük bir rol oynayacak.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Nisan 15, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler