Skip to content


Yeni müşterileri daha hızlı kazanma

Yeni bir iş kurduğunuzda ve yeni müşteriler edinmek istediğinizde, yaptığınız işi herkese duyurmaya çalışacaksınız. Birini sunduğunuz ürün veya hizmetleri önemsemeye ikna etmek için işletmenizin neden önemli olduğu hakkında içerik yazabilirsiniz. Bu tanıtım beyanlarını üretmek isteyeceğiniz mantıklı ve hatta nişinizde sevimli bir uzman olmanıza bile yardımcı olabilirler . Sunduklarınıza giden yolda potansiyel müşterilerle tanışın Ne sunuyorsun? […]
Less than 1 minute Minutes

Yeni bir iş kurduğunuzda ve yeni müşteriler edinmek istediğinizde, yaptığınız işi herkese duyurmaya çalışacaksınız.

  • Birini sunduğunuz ürün veya hizmetleri önemsemeye ikna etmek için işletmenizin neden önemli olduğu hakkında içerik yazabilirsiniz.
  • Bu tanıtım beyanlarını üretmek isteyeceğiniz mantıklı ve hatta nişinizde sevimli bir uzman olmanıza bile yardımcı olabilirler .

Sunduklarınıza giden yolda potansiyel müşterilerle tanışın

Ne sunuyorsun?

  • İşletmenizi ileriye taşımak için ideal potansiyel müşteriniz için neden en iyi seçim olduğunuzu gösteren eğitim içeriği üretebilirsiniz .
  • Odak noktanız, yaptığınız işle zaten ilgilenen birini , işinizi seçmenin rakiplerinizi seçmekten daha akıllıca olacağına ikna etmeye kayar .

Örnek görmek isterseniz:

Şirketinizin yavru kediler için kazak yaptığını varsayalım.

  • Kedi yavruları için kazakların neden önemli olduğu ( yanlış olasılıklar asla kabul etmeyecek) hakkında yazmaktan , şirketinizden yeni bir süveter almaya karar vermesine yardımcı olacak içerik üretmeye geçersiniz .
  • Pazarlama materyalleriniz yalnızca yavru kediler için kazakların neden önemli olduğuna odaklanırsa, yavru kedi için aktif olarak yeni bir süveter satın almak isteyen bir kişiyle doğrudan konuşma fırsatlarını kaçırırsınız.
  • Bu kişi zaten kedi yavruları için kazakların neden önemli olduğunu biliyor. Şimdi yeni müşterileri daha hızlı kazanmak için ürününüzü öne çıkarın.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Nisan 15, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler