Skip to content
Skip to content


Yeni müşterileri daha hızlı kazanma

acelya

Less than 1 minute Minutes

Yeni bir iş kurduğunuzda ve yeni müşteriler edinmek istediğinizde, yaptığınız işi herkese duyurmaya çalışacaksınız.

  • Birini sunduğunuz ürün veya hizmetleri önemsemeye ikna etmek için işletmenizin neden önemli olduğu hakkında içerik yazabilirsiniz.
  • Bu tanıtım beyanlarını üretmek isteyeceğiniz mantıklı ve hatta nişinizde sevimli bir uzman olmanıza bile yardımcı olabilirler .

Sunduklarınıza giden yolda potansiyel müşterilerle tanışın

Ne sunuyorsun?

  • İşletmenizi ileriye taşımak için ideal potansiyel müşteriniz için neden en iyi seçim olduğunuzu gösteren eğitim içeriği üretebilirsiniz .
  • Odak noktanız, yaptığınız işle zaten ilgilenen birini , işinizi seçmenin rakiplerinizi seçmekten daha akıllıca olacağına ikna etmeye kayar .

Örnek görmek isterseniz:

Şirketinizin yavru kediler için kazak yaptığını varsayalım.

  • Kedi yavruları için kazakların neden önemli olduğu ( yanlış olasılıklar asla kabul etmeyecek) hakkında yazmaktan , şirketinizden yeni bir süveter almaya karar vermesine yardımcı olacak içerik üretmeye geçersiniz .
  • Pazarlama materyalleriniz yalnızca yavru kediler için kazakların neden önemli olduğuna odaklanırsa, yavru kedi için aktif olarak yeni bir süveter satın almak isteyen bir kişiyle doğrudan konuşma fırsatlarını kaçırırsınız.
  • Bu kişi zaten kedi yavruları için kazakların neden önemli olduğunu biliyor. Şimdi yeni müşterileri daha hızlı kazanmak için ürününüzü öne çıkarın.

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Mart 24, 2023)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın