Skip to content


İnstagramın herkese açtığı özellik

Meta şirketi eski adıyla (Facebook) İnstagram için yeni özelliği herkese açtı. Bu sayede artık herkes link 🔗..
Less than 1 minute Minutes

Facebook ( Yeni adıyla Meta ) içindeki sosyal ağ, geçtiğimiz günlerde tüm kullanıcıların Instagram Stories’deki bağlantı etiketi özelliğine erişebileceğini duyurdu.

Şirketin kendi blog yazısı, bağlantı paylaşmanın eşitlik, sosyal adalet ve zihinsel esenlikle ilgili her şeyi organize etmekten eğitime ve müşterilere yeni ürün teklifleri sunmaya kadar birçok yönden faydalı olduğunu buldu.

İşlevi kullanamıyorsanız, uygulamanın güncellenmiş sürümünü yüklemenizi tavsiye ederim. Yeni özellik için uygulamanızı güncelleyin.

İnstagram hikayelerinde link paylaşmak da çok kolay. Paylaşmak istediğiniz hikayeyi hazırladıktan sonra üst gezinme çubuğundan çıkartma aracını seçin; Paylaşılacak bağlantıyı eklemek için “Bağlantı” bölümüne dokunmanız ve bağlantı adresini bu bölüme yapıştırmanız yeterlidir.

Facebook yeni adıyla Meta şirketi İnstagram için yeni özelliği herkese açtı. Bu sayede artık herkes link paylaşma yapabilecek. mertsahindemircioglu.com Mertşahin Demircioğlu - https://mertsahindemircioglu.com/

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Haziran 6, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler