Skip to content


Instagram’ın en yeni testi

İnstagram, Önerilen Gönderilerin öne çıkmasını artırmanın yanı sıra, kullanıcıların özelliği ertelemesine, 30 gün boyunca...
Less than 1 minute Minutes

İnstagram, Önerilen Gönderilerin öne çıkmasını artırmanın yanı sıra, kullanıcıların özelliği ertelemesine, 30 gün boyunca yayından kaldırmasına olanak tanıyan bir seçeneği test edecek.

Testteki herkes, belirli bir gönderi ilgilerini çekmediğinde geri bildirimde bulunabilecek, ancak görünüşe göre özet akışındaki Önerilen Gönderileri kalıcı olarak devre dışı bırakamayacaksınız.

Yeterince kedi gördüyseniz, bu ilgiyi kapatabilir veya Instagram’a, size bir sonrakini gösterdiğinde kedileri asla görmek istemediğinizi söyleyebilirsiniz.

Şirket, kaç hesabın dahil edileceğini belirtmeyi rağmen, test yalnızca İngilizce konuşulan ülkelerdeki az sayıda kullanıcıya sunulacak.

Bu araçlar, insanları hizmetlerine ve reklamlarına ne pahasına olursa olsun bağlı tutmaya değer veren bir şirket için büyük bir değişiklik değildi, ancak Facebook’un sosyal medya bağımlılığı hakkındaki konuşmanın en azından kısmen farkında olduğunu gösterdi. zamanın teknoloji dünyası.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Haziran 6, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler