Skip to content


Google’ın Workspace paketi artık Ücretsiz ve herkes tarafından kullanılabilir

Google'ın Workspace paketi artık Ücretsiz ve... Google Meet daha fazla Zoom benzeri oluyor..
Less than 1 minute Minutes
Google'ın Workplace paketi artık Ücretsiz...

Workspace ( önceden G Suite olarak adlandırılıyordu ) bir Google hesabı olan tüm kullanıcılara açıyor, yani artık Drive, Meet, Dokümanlar, E-Tablolar ve daha fazlasındaki ekstra özellikleri kullanmak için kurumsal bir profiliniz olması gerekmiyor. Bir basın açıklamasına göre, şu anda şirketin tüketici, işletme ve eğitim alanlarındaki üç milyardan fazla mevcut kullanıcısının tamamı Google Workspace deneyiminin tamamına erişebiliyor.

Bu, ücretsiz hesapların Drive ve Dokümanlar gibi şeylere zaten erişimi olduğundan açıkçası büyük bir değişiklik gibi görünmeyebilir. Ancak Workspace, e-postalarda veya dokümanlarda akıllı öneriler, görevlere eklemek için diğer kullanıcılara @-bahsetme ve doğrudan Meet aramalarınızda Google Dokümanları, E-Tablolar veya Slaytlar sunma gibi özellikleri beraberinde getirir.

Google Meet daha fazla Zoom benzeri oluyor..

Zoom ve Microsoft Teams gibi diğer hizmetlerin zaten sunduğu daha fazla özellik eklemeye devam ettikçe, görüntülü aramalar da bir yükseltme alıyor.

Arka uçta Workspace’teki bazı güvenlik özelliklerini de geliştiriyor. Drive için istemci tarafı şifreleme ve yeni “Güven kuralları” ve etiketler ekliyor. İkincisi, yöneticilerin “dosyaları sınıflandırmasına ve hassasiyet seviyelerine göre kontroller uygulamasına” izin verecektir. Son olarak Google, Workspace’te de kimlik avı ve kötü amaçlı yazılım korumalarını geliştirdiğini söyledi.

Aynı zamanda Google Chat daha fazla Slack benzeri hale geliyor.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Temmuz 12, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler