Skip to content


Apple’ın watchOS 8’i yeni egzersiz türleri ekliyor

Saatinizin öne ve ortasına yerleştiren ve veri ve zaman gibi verileri üzerlerine katmanlayan yeni Portreler saat yüzüdür. Fotoğrafları ve görüntülenmesini istediğiniz veri türünü seçerek bunları...
Less than 1 minute Minutes

Apple, watchOs 8’de sağlık ve zindelik ile ilgili olmayan birkaç güncelleme duyurdu. Aralarındaki anahtar, Portre modundaki fotoğrafları Saatinizin öne ve ortasına yerleştiren ve veri ve zaman gibi verileri üzerlerine katmanlayan yeni Portreler saat yüzüdür.

Saatinizin öne ve ortasına yerleştiren ve veri ve zaman gibi verileri üzerlerine katmanlayan yeni Portreler saat yüzüdür. Fotoğrafları ve görüntülenmesini istediğiniz veri türünü seçerek bunları belirli bir ölçüde özelleştirebileceksiniz. watchOs 8’deki Fotoğraflar uygulaması, Saat’in küçük ekranında gezinmenin daha kolay olması gereken yeni bir düzen ve Mesajlar ve Posta uygulamaları aracılığıyla fotoğraf paylaşma özelliği ile yeniden tasarlanacak.

Mesajlara zaten birkaç farklı şekilde yanıt verebilirsiniz, ancak Apple, Karalama modunu biraz daha esnek hale getiriyor. Yanıtınızda imleci daha kolay hareket ettirmek için Digital Crown’u kullanabileceksiniz, bu da düzenlemeyi çok daha kolay hale getirecek.

HIZLI İPUCU

Sizde kendi içeriklerinizi yüklemeye ne dersiniz? Tüm dünyaya kendi içeriklerinizi tanıtmanın iyi bir fırsatı. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin?

Bugün popüler

Sıra Sizde

Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum ⇓

Buy Me A Coffee

Sizin için tavsiye edilen Güncelle tıkla (Temmuz 12, 2024)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde İçeriklerinizi Paylaşın

Yeni Takipçilere Ulaşın

En yeni bilgiler ve gelişmeler