Updated 2024. There are innovations. 🎊 2024 Güncellendi. Yenilikler var.

Yaza merhaba ? Güneşin sıcaklığı ? ⛱


Created on 1 June, 2022 | Güncellemeler iProket | 10,363 views | 1 minutes read

Yeniden güncel olmaya devam..

  1.      Sosyal medya boyutlarını ayarlayabileceğiniz özellik yeniden eklendi.
  2.      Blog bölümü bazı cihazlara göre yeniden düzenlendi. Bozuk olanlar giderildi. Yeniden gözden geçirildi.
  3.      Kendinize ait resimleri, videoları, hazırladığınız tasarımları yükleyip ekleyebilmeniz için tekrar elden geçirerek, bazı küçük hatalar giderildi.
  4.      Daha fazla zaman saati özellikleri ile artık dilediğiniz saat ve zamanda ayarladığınız da otomatik olarak başlayıp otomatik olarak bitecektir. Dilerseniz projelerinizi, belirlediğinizde yayına alın. Dilerseniz belirlediğiniz günde yayından kaldırın. Yapabilecekleriniz sadece senin hayallerinle sınırlı.
  5.      Ülkelere göre sınırlama yapabilir, cihazlara göre sınırlama yapabilir, dilinize göre ve başka dillere göre sınırlama yapabilir, işletim sistemleri için geniş olarak sınırlayarak dilediğinizde yayınlayıp yayından kaldırabilirsiniz. Yeni özellikler eklendi.
  6.    İstatistiklerinizi sıfırlama özelliği eklendi. Bu sayede en baştan başlayabilirsiniz. Hedeflerinize daha iyi ve geniş ulaşmak isteyen kişiler için çok istenildiğinde eklendi. Devamı geliyor..
  7.    Diğer sayfaların hepsine bu özellik yoktu. Bunlar artık bu sayfalara eklendi. Detaylı kullananlar aradaki farkı hemen fark edecektir.
Updated on 28 February, 2023