🎉 Yaz şenliği başladı. TEMMUZ Büyük Güncellemeye hazırlan kaçırma. ⛵ Summer festival has started - Get ready for the JULY Big Update, don't miss it.

TikTok'ta yeni videolar ne zaman yayınlanır?


Creat pe 24 Martie, 2022 | Konular | 12,533 vizualizări | 4 minute citit

Şimdi, etkileyiciler ve içerik yaratıcıları çağındayız ve TikTok, muazzam pazarlama potansiyeli.. ?

TikTok'ta paylaştığınız tarih ve saat neden önemli?


TikTok göreceli olarak yeni olmasına rağmen, uzun zamandan beri günümüzün en alakalı ve önemli sosyal medya platformlarından biri haline geldi. Şimdi, etkileyiciler ve içerik yaratıcıları çağındayız ve TikTok, muazzam pazarlama potansiyeli ile öne çıktı.


TikTok hesabınızı büyütmek ve yönetmek büyük bir girişimdir, ancak uzun vadede ödüllendiricidir. Sizin gibi influencerlar, izleyicileriyle çok kişisel bir bağlantı kurabilir ve bu da onları etkilemeye yardımcı olur.

Elbette TikToker'de başarılı olmak zaman ve emek ister. Hedef kitlenizi belirledikten sonra görünürlüğünüzü artırmanız ve onlarla bağlantı kurmanız gerekir.

Belirli saatler ve tarihler neden önemlidir?

Tiktok'ta yayınladığınız saatler ve çok önemli tarihler, çünkü vizyon, zevkler ve yorumlar da dahil olmak üzere katılım rakamlarınızı önemli ölçüde etkiler. "Sizin için", Tiktok algoritmasının, kullanıcılara özet akışında sağlamak için içeriği seçtiği bir tiktok özelliğidir. Bu içerik her kullanıcı için özelleştirildiğinden, doğal olarak en büyük etkileşime sahiptir.

TikTok'ta ne zaman paylaşım yapılır?

Çoğunlukla, “TikTok'ta paylaşım yapmak için en iyi zaman" yoktur. Gerçekten de içeriğinizi yayınlamak için en iyi zaman hedef kitlenize bağlıdır.

Pazartesi için önerilen saat dilimi

Pazartesi günü gönderi göndermek için en iyi zaman:


06:00 (iş başlamadan önce)

10:00 (sabah tatilinde)

22:00

Salı için önerilen zaman dilimleri

Göndermek için en iyi zaman salı günü gönderi:


02:00 ve

:00 (insanlar pazartesi gecesi geç kalır ve perşembe sabahına kadar yatar Üç)

9:00 (sarı nokta en fazla etkileşime sahiptir))

Önerilen Çarşamba Benzer Pazartesi

'ye kadar, çarşamba günkü tüm en iyi gönderiler eşit katılım sağlar. Çarşamba günü paylaşım yapmak için en iyi zaman:


7am ve 8am (kahvaltı zamanı)

23pm (uzun bir günün sonu)

Perşembe için önerilen zaman

Perşembe, TikTok kullanıcı davranışı için ilginç bir gün tadı. Bugün de, TikTok kullanıcıları haftanın diğer günlerinden daha erken yatma eğilimindedir. Perşembe günü yayınlamak için en iyi zaman:


9:00am

12pm

19:00pm SONRA

Cuma

Önerilen zaman aralığı cuma günü, TikTok kullanıcıları son iş günü için heyecanlı ve sabahın erken saatlerinde son derece aktif. Cuma günü paylaşım yapmak için en iyi zaman 05:00'dır, burada 13:00 ve 15:00 ikinci en iyi zamanlardır.


SABAH 5.00

01:00

15:00

Cumartesi Cumartesi için önerilen saat dilimi

TikTok kullanıcısı saat 11'e kadar tembel ve boş bir gün geçiriyor. Dışarıda eğlenceli bir gece geçirmeden önce akşam 7 ve akşam 8'de tekrar dikkatlerini çekebilirsiniz.


SABAH 11:00

PM 7:00

20:00

Önerilen Pazar saat dilimi

Pazar günü kim erken kalkar? Görünüşe göre bir TikTok kullanıcısı. Onları bir kâse mısır gevreği ile saat 7 ve 8'de veya tembel bir saat 16.00'da yakalayabilirsiniz.


SABAH 7.00

08:00

16:00


Gönderi gönderirken saat dilimlerini göz önünde bulundurun

Hedef kitlenizin nerede olduğunu bilin

Hedef kitlenizin ne zaman aktif olduğunu takip edin

Gönderi yapmak için en iyi zamanları bulmak için analitik nasıl kullanılır?

Demografi Aboneleri

Kitleniz ne zaman uyanık?

İçeriğinizin zaman içindeki performansını takip edin

Takipçileri büyütmenin kanıtlanmış yolları

İçeriğinizi doğru zamanda yayınlamak, kullanıcı etkileşimini artırmanın anahtarıdır. Ancak abone sayınız yeterince büyük değilse, ancak bu kadar yüksek bir etkileşim elde edebilirsiniz.

İçeriğinizi benzersiz kılan ve "görülmesi gereken" şeyleri belirleyin

İyi içerik birçok amaca hizmet eder, abonelere gerçek değer sağlar ve içerik oluşturan kullanıcılar için bir pazarlama aracı görevi görür. İçerik, kullanıcılara eğlence değeri kadar basit veya acı noktalarını düzeltmek kadar karmaşık şeyler de dahil olmak üzere farklı değer türleri sağlayabilir.

Diğer TikToker'larla ortaklık

Zorluğa dayalı içerik oluşturma

Tutarlı bir şekilde gönderi yayınlama

Görünürlüğü artırmak için sosyal medya platformlarında tutarlı bir şekilde gönderi yayınlamak genellikle iyi bir uygulamadır ve TikTok istisna değildir.

Gönderinizde trend olan hashtag'leri kullanın Gönderim yapmakta sorun mu yaşıyorsunuz?

Evet.

Günde kaç kez gönderi paylaşmalısınız?

Herhangi bir günde, içerik yayınlamak için ortalama üç "en iyi" zaman vardır. Bu yüzden yoğun saatlerde günde 13 kez gönderi paylaşmalısınız.

Viral olmak için kaç görüntülenme gerekiyor?

TikTok'un algoritması, bir TikTok videosunun viral olup olmadığını belirlemek için ilk görünümleri kullanır. Örneğin, algoritma başlangıçta 300.500 izleyiciye bir video sunabilir. Bu izleyiciler kısa sürede videoya iyi yanıt verirse ve gönderi kayda değer beğeniler alırsa, videonun viral olması muhtemeldir.

Bir videonun viral hale gelmesi ne kadar sürer?

TikTok Videoları, özellikle Instagram gibi platformlara kıyasla daha uzun bir ömre sahiptir. Bir TikTok videosu, yayınlandıktan sonraki

8 saat hatta haftalar içinde mutlaka viral hale gelmez.

Videonuz birkaç gün sonra viral hale gelebilir mi?

Evet.

Bir keşif gününü kaçırmak yanlış mı?

Genel olarak,

TikTok'ta tutarlı bir gönderi programı sürdürmek en iyisidir.

Gönderdiğiniz her video daha fazla abone çekme potansiyeline sahiptir, bu nedenle bir gönderiyi kaçırmak abone sayınızı azaltabilir.

Actualizat pe 28 Februarie, 2023