🎉 Yaz şenliği başladı. TEMMUZ Büyük Güncellemeye hazırlan kaçırma. ⛵ Summer festival has started - Get ready for the JULY Big Update, don't miss it.

Bu adımları izleyerek Twitch'in Ortak Programına katılın


Créé le 19 Mars, 2022 | Konular | 12,894 vues | 4 minutes lu

Bu adımları izleyerek Twitch'in Ortak Programına katılın

Twitch'in konsorsiyum programına katılmak fazlaca zor olmasa da toplumsal medya devinin prestijli Partner programı daha özel. Bu programa bir gecede giremezsiniz- tutarlı bir sıkı emek harcama gerektirir


Twitch ortağı nedir?

Twitch Partners, Twitch'in resmi konsorsiyum programının parçası olan içerik oluşturuculardır. Bu içerik oluşturucular yüksek kaliteli içerik üretiyorlar ve Twitch'te ya da başka bir içerik platformunda esasen büyük bir takipçi kitlesine sahipler.

Twitch İş Ortağı olarak, aşağıdakiler dahil olmak suretiyle akış platformundaki hususi gelişme özelliklerine erişim elde edersiniz:

Amigolar

Özel İfadeler ve Özel İfade Öneki.

Genişletilmiş isteğe bağlı video özellikleri

Özel bir yardımcı kadrosuna erişim

Özel promosyon fırsatları

Önce bağlı müessese ihtiyaçlarını karşılamak

Twitch İş Ortağı olmak rahat değil- İş Ortağı programının katı ihtiyaçları vardır ve yalnızca en iyi yayıncılar bunu başarır.

Twitch üyesi olmak için şunlara haiz olmanız gerekir:

En azca 500 toplam dakika gösterim

Geçen ay minimum 50 takipçi

Ortalama olarak üç ya da daha çok eşzamanlı seyirci

Yedi benzersiz gösterim günü

Twitch iş ortağı olmak için ihtiyaçlar nelerdir?

Ortaklığa Giden Yol başarısını tamamlayın

Tamam, buradaki Twitch sözü birazcık dramatik. Bu adım, Twitch'in Ortak olma mevzusundaki temel kriterlerinin bir parçası olan bir "Ortağa Giden Yol" başarısına haiz olduğu anlamına gelir.

Eşzamanlı görüntüleme sayıları

Twitch, İş Ortağı olmanız için ihtiyaç duyulan muayyen sayıda eşzamanlı seyirci tanımlamadı. Ancak 'Ortaklığa Giden Yol' başarısı için 75 eşzamanlı seyirci gerekir, bundan dolayı bu minimumdur.

Söyleşi etkinliği

Nitelikli yayıncıların birkaç yüz etken olmayan kullanıcıdan kurtulabileceğini düşünüyorsanız, yeniden düşünün. Twitch, etken olarak yüksek bir etkileşim payı arar.

Akış frekansı

İzleyicilerinizin etkileşimde kalmasını sağlamanın yanı sıra, tertipli akışları izlemeniz ve makul uzunluğunda olduklarından güvenilir olmanız gerekir.

Marka güvenliği

İş Ortağı olarak nitelikli olmak için, Twitch'in yönergelerine müsait, müsait ve ilgili içerik üretmeniz gerekir.

Hizmet şartlarının sizin tarafınızdan ihlal edilmesi

Twitch, yönergelerinin ihlallerini oldukça ciddiye alır. Topluluk kurallarını ya da hizmet şartlarını ihlal ederseniz, para ödülü almaya hak kazanma durumunuzu askıya alırlar.

Faydaları nelerdir?

Twitch ortakları, düzgü sel yayıncıların ve hatta bağlı kuruluşların haiz olmadığı birçok fazladan özelliğe ve avantaja erişir.

Kanal abonelikleri ve ifadeler

Bağlı müessese statüsüne benzer şekilde, Twitch Ortakları, kanalları için abonelikler sunarak para kazanabilir. Aboneleri şu seviyelerden herhangi birinde ücretlendirebilirsiniz- 4,99 Amerika Doları, 9,99 Amerika Doları, 24,99 Amerika Doları ve Twitch Prime.

Reklam yayınlamak

Reklam yayınlamak, Twitch'te para kazanmanın en popüler yollarından biridir. Twitch Partner olarak kanalınızda reklam yayınlayabilir ve edilgen gelir olarak reklam geliri elde edebilirsiniz.

Kanal özelleştirme

Özel Sohbet Rozetleri- Ortaklar, alt vazife süresine dayalı olarak abonelikler için hususi Sohbet Rozetleri oluşturabilir.

Özel İfadeler- Ortaklar, toplam abone puanlarına bağlı olarak 50'ye kadar anlatım yuvasının kilidini açabilir.

Özel İfade Ön Eki- Ortaklar, ifadelerinin önündeki ön ek kodunu özelleştirebilir.

Özel Bit Rozetleri ve Cheermotes - Ortaklar, desteği teşvik etmek için seyircilerine hususi Bit Rozetleri ve Cheermote'lar sunabilir.

Doğrulanmış Kullanıcı Rozeti - Ortakların hesaplarında Doğrulanmış Kullanıcı Rozeti görüntülenecektir.

Yalnızca İş Ortağı fırsatlarına erişim

Twitch, 'Squad Stream' ya da 'Stream Delay' seçenekleri de dahil olmak suretiyle muayyen avantajları yalnızca İş Ortakları için ayırmıştır.

Twitch Affiliate ve Twitch Partner arasındaki farklar

İş ortağı unvanı, daha katı ihtiyaçlarla Twitch'in üye statüsünden daha özeldir. Hem bağlı kuruluşlar bununla beraber iş ortakları, reklamdan para kazanma, kanal abonelikleri, kilitsiz tezahürat, oyun satışları ve ters ibraz koruması şeklinde özelliklere erişir.

Twitch Affiliate programı, yayıncılara iyi para kazanmaları için ehil para kazanma özelliği sunar. Bununla birlikte, Twitch iş ortakları hususi tezahüratlar, doğrulanmış bir rozet, öncelikli yardımcı, İş Ortağı kadrosu erişimi ve oldukça daha fazlası dahil olmak suretiyle en iyi avantajlardan yararlanır.

Ortaklık başvurunuz reddedilirse ne yapmalısınız?

Ortaklık başvurunuz reddedilirse merak etmeyin, çıkmaza girmediniz. Hangi muayyen metrikleri ya da kriterleri karşılamadığınızı soran reddetmeye cevap verebilirsiniz.

Twitch partneri olmak ne kadar zor?

75 seyirci olmadan bir konsorsiyum kurabilir misiniz?

Genellikle hayır. Ancak, başka bir hizmette büyük, meşgul bir takipçi kitleniz varsa, bu ihtiyacı karşılamasanız bile Twitch başvurunuzu değerlendirebilir.

İleriye doğru gitmeye devam et

Twitch ortağı olmak, platformda yayıncı olarak elde edebileceğiniz en prestijli başarıdır. Milyonlarca Twitch yayıncısından şu anda yalnızca ortalama elli bin ortak var.

Mevcut yayıncıların başarısından ders alabilir ve kendi Twitch kanalınızı büyütmek için kullandıkları ilkeleri uygulayabilirsiniz. Ortaklık programı, artan para kazanma fırsatları da dahil olmak suretiyle birçok avantaj sunar; bundan dolayı, bunu başarmak için çalışmaya değer.

Mise à jour le 28 Février, 2023